LOVI Nevylévací hrníček Indian Summer 150ml

Kód: 1688/MOD 1688/RUZ Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Lovi
129 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Nevylévací hrníček z oblíbené kolekce INDIAN SUMMER o objemu 150ml s měkkým silikonovým pítkem 6m+. Silikonové pítko umožňuje regulaci síly sání podle potřeby a věku dítěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nevylévací hrníček z oblíbené kolekce INDIAN SUMMER o objemu 150ml s měkkým silikonovým pítkem 6m+. Silikonové pítko umožňuje regulaci síly sání podle potřeby a věku dítěte. Hrníček neobsahuje BPA. Doplnění nabídky pro nejmenší v kolekci, která patří k bestsellerům. To je hrníček z oblíbené kolekce INDIAN SUMMER, který obsahuje měkké silikonové pítko 6m+. To umožňuje regulaci síly sání podle potřeby a věku dítěte. Další krok ve výuce samostatného pití (usnadňuje přechod od pití z tréninkového hrníčku k pití z hrníčku/sklenice). Hrníček neobsahuje BPA.

Měkké silikonové pítko

Vhodné pro děti od 6m+. Nedráždí citlivé dětské dásně.

Umožňuje průtok tekutiny pouze tehdy, pokud dítě z hrníčku saje. Hrníček je konstruován tak, aby dítě mohlo pít bez zvýšené námahy - obsahuje regulátor síly sání.

Pohodlné držení díky praktickým úchytům

Usnadňují uchopení v malých ručičkách.

Praktické víčko

Ideální pro podávání zeleninových či ovocných pyré, léku nebo učení jak pít z otevřeného hrníčku. Speciálně zaoblený okraj a stupnice umožní přesné odměření.

Lahve, tréninkové a nevylévací hrníčky jsou vzájemně kompatibilní. Stačí pouze vyměnit pítko a lahev se změní v hrníček. Hrníčky je možné použít i k odsávačkám LOVI.

Sada obsahuje:

- hrníček 150 ml

- silikonové pítko 6m+

- víčko/hrníček s odměrkou

- úchyty

Návod k obsluze:

Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím důkladně umyjte všechny rozmontované díly hrníčku v teplé vodě šetrným mycím prostředkem a důkladně opláchněte teplou vodou. Nevyvařujte! Po použití hrníček i pítko očistěte od zbytků nápoje, vypláchněte a pak důkladně umyjte. Hrníček můžete umývat v myčce nádobí. Nedoporučujeme umývat pítko v myčce nádobí, protože používané mycí prostředky mohou pítko poškodit. Možno používat v mikrovlnné troubě. Nezapomeňte, že při ohřívání v mikrovlnné troubě musí být hrníček otevřený. Ohřívání v mikrovlnné troubě věnujte zvýšenou pozornost. Vždy důkladně promíchejte ohřátý pokrm a zkontrolujte jeho teplotu před podáním dítěti. Tvrdá voda, ovocné šťávy nebo čaj mohou hrníček zabarvit nebo zanechat usazeniny, což však nemění jeho vlastnosti. Upozornění! Při příliš utaženém víčku musí dítě vyvinou větší sílu sání, aby se mohlo z hrníčku napít (obr. 2 regulace síly sání). Husté tekutiny a ovocné šťávy (např. s kousky ovoce) mohou ventil ucpat. 

Důležité! Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!

Před každým použitím hrníček důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách poškození vyměňte hrníček za nový. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Dlouhodobé i prodloužené sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Nikdy nezvětšujte otvory v pítku, můžete způsobit zničení pítka a zadušení dítěte drolícím se materiálem. Upozornění! Výrobek není hračka. Všechny díly výrobku uchovávejte mimo dosah dítěte.

Hrníček odpovídá požadavkům:

Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami

Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a  předmětech z  plastů určených pro styk s potravinami

EN 14350 - 1 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 1: Všeobecné a mechanické požadavky a zkoušky

EN 14350 – 2 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnečky
Záruka: 2 roky