Espiro Bueno 303 Navy whale

Kód: 5906724205156
Neohodnoceno
Značka: Espiro
14 690 Kč
Neznámá
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohodlná korba s moskytiérou, která bude perfektně fungovat v každém ročním období. Pro usnadnění každodenního fungování mladých rodičů je vybavena s dvojitým ventilačním systémem a má integrovanou moskytiéru, která je všitá do vnitřku boudy. Korba je extrémně prostorná s unikátní matrací, od nynějška může vaše batole spát v prostorném, bezpečném a měkkém prostředí, ať už půjdete na procházku kamkoli.
Sportovní sedačka s funkčností přizpůsobenou očekáváním a potřebám rodičů je nesmírně důležitým aspektem každé procházky s kočárkem. Sedačka do kočárku Bueno je prostorná a velmi pohodlná. Podle potřeby ji lze zacvaknout v obou směrech. Navíc díky funkčnímu systému nastavení opěradla může batole pohodlně cestovat v jakékoli poloze.
Pevný, hliníkový podvozek na bezúdržbových kolech je navržen tak, aby sloužil rodičům až do konce vozacího období, jeho nosnost je 22 kg. Jedinečný design – matný a zároveň třpytivý s ušlechtilým odstínem grafitu. Kočárek má bezúdržbová odolná kolečka, která se nebojí kamínků ani ostrých prvků na zemi. Na výměnu duše, kontrolu tlaku a neustálé dofukování pneumatik můžete klidně zapomenout. Jedete kamkoli, bez ohledu na povrch, bez možnosti propíchnutí kol.
Možnost dokoupení adapterů pro připevnění autosedačky.
Modely autosedaček od těchto značek které lze použít:
Maxi-Cosi, Cybex, Avionaut, Joie, a spoutu dalších…
Kočárek Espiro BUENO obsahuje:
  • podvozek
  • hlubokou korbu
  • sportovní sedačku+ podložku
  • tašku na rukojeť
  • pláštěnku + síťku na hmyz
  • celoroční fusak

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: