Espiro Beta ISOFIX 103 blue

Kód: 5906724206191
Neohodnoceno
Značka: Espiro
4 299 Kč
Neznámá
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autosedačka espiro beta vyhovuje evropské bezpečnostní normě ECE R44 / 04 a účinnost ochrany v sedačce je potvrzena testy provedenými nezávislými evropskými institucemi jako je CSI v Itálii.
Správná instalace pomocí systému ISOFIX a Top Tether pásu nebo autopásů (skupina 2/3) a správné umístění a upevnění dětí o hmotnosti 9 - 18 kg (skupina 1) s 5-ti bodovým pásem a dětí o hmotnosti 18 - 36 kg (skupina 2 a 3) s bezpečnostními pásy automobilu zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti. Sedačka je také vybavena tzv Boční nárazník nebo boční ochrana.
Sedačka roste s dítětem. Je navržena tak, aby umožňovala dokonalé přizpůsobení potřebám rostoucího dítěte od 9 měsíců do 12 let. Sedačka espiro beta je vybavena pohodlnou a stabilizační vložkou pro miminka, která zajišťuje správné polohování hlavy, trupu a pánve při cestování. Autosedačka má nastavitelnou hlavovou opěrku a nastavení úhlu sedáku. Dodatečný komfort zajišťují měkké chrániče pásů a přezky, stejně jako měkké a jemné potahové látky. Za zmínku stojí, že čalounění křesla je snímatelné a lze jej snadno čistit.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: